در این مطلب قصد داریم هر اطلاعاتی که  مخاطبین گرامی سایت درباره ما (گروه پتیجات) نیاز دارند رو در اختیارشون قرار بدیم. اعضاء کارگروه پتیجات ( موج سوم پارسیان )بعد از کسب سالها تجربه توسط اعضای گروه تصمیم به تجمیع همه ی این توانایی ها و تجربه ها در مسیر راه اندازی وبسایتی فروشگاهی در زمینه ی پت (حیوانات خانگی) گرفتند.اعضای این گروه کوچک متخصصان جوانی هستند که هرکدام توانایی و مهارت هایی در رشته های مورد علاقه خودشون دارند.

این تیم کوچک با مدیریت نیلوفر بیگی جم / علی شکوهی کار خود را شروع کرد . بعد از جلسات پی در پی به این نتیجه رسیدند که در حیوانات خانگی دست روی نیاز های علاقه مندان به حیوانات خانگی(پت ها) ست بذارند.به همین دلیل اسم سایت رو هم پتیجات گذاشتند.

این بخشی از دغدغه های روزمره دارندگان پت هاست:

  • امروز به حیوان خانگی خود چه خوراکی بدهم؟
  • از کدام پوشاک و اکسسوری ها برای پت ام استفاده کنم؟
  • نیاز های پت خود را چگونه برطرف کنم…
  • برای رفع نیاز حیوان مورد علاقه ام به کجا مراجعه کنم…

کارگروه پتیجات در خدمت شماست تا این دغدغه های شما را مرتفع سازد.

نکته دیگه ای که درباره ما : پتی جات این تیم در قسمت تولید محتوا از اساتید خبره دانشگاهی در رشته دامداری و دامپزشکی کمک میگیره. دپارتمان طراحی سایت هم تجربیات زیادی در طراحی وبسایت های آموزشگاهی و فروشگاهی داره،همچنین این  تیم با افراد کارکشته و باتجربه بازار حیوانات خانگی معتبر و شناخته شده ی داخلی و خارجی و برند های درجه یک کار میکنه.

کارگروه پتیجات در عین سادگی اهداف بزرگی رو دنبال میکنه.این تیم در کنار فعالیت اقتصادی خود قصد داره به تولیدات و تولید کننده های داخلی تمرکز بیشتری داشته باشه.همچنین این تیم خود و مشتریان  و مخاطبین گرامی رو در کارهای خیر و عام المنفعه شریک میکنه. هرماه درصد معینی از عواید فروش این تیم و سایت صرف امور خیره میشود.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.