با پتیجات در شبکه های اجتماعی همراه شوید؛

سایت پتیجات به منظور تسهیل ارتباط خود با کاربران سایت و همچمین تامل بیشتر در  شبکه های اجتماعی،اطلاعات تماس خود  و آدرس شبکه های اجتماعی خود را ارائه می‌نماید. کاربران عزیز می‌توانند با استفاده از اطلاعات تماس ذیل ما را از نظرات و پیشنهادات خود مطلع سازند و ما را در جهت رسیدن به اهداف سایت یاری دهند.

لازم به ذکر میباشد که راه های ارتباطی مخاطبین و مشتریان گرامی سایت فقط از طریق آدرس های شبکه های زیر امکان پذیر می باشد و کار گروه ویست شاپ هیچ کانال،گروه مجازی یا پروفایلی دیگری را پشتیبانی نمیکند،از مخاطبین گرامی خواهشمند است هرگونه فعالیت شخص یا گروه های خارج از چهارچوب تعیین شده ذیل را در فرم درنظر گرفته شده به کارگروه پتیجات گزارش فرمایند.

پتیجات در شبکه های اجتماعی

رسانه های اجتماعی:

شماره تماس:

+۹۸۹۳۰۵۱۰۰۹۰۷

ایمیل:

suppot@petijat.com

info.petijat@gmail.com

تلگرام:

https://t.me/ash70ash

اینستاگرام:

https://www.instagram.com/petijat2iran/

فیس بوک:

https://www.facebook.com/petijat

یوتیوب:

https://www.youtube.com/channel/UCFT8-viDyFQ_EjQ0meTF-zg?guided_help_flow=5

توییتر:

https://twitter.com/petijat

لینکدین:

https://www.linkedin.com/in/peti-jat-a244a4201/

پینترست:

https://www.pinterest.com/petijat/_saved/

 

گزارش تخلف در شبکه های اجتماعی

سایت پتیجات به منظور تسهیل ارتباط خود با کاربران سایت و همچمین تامل بیشتر در  رسانه های اجتماعی،اطلاعات تماس خود  و آدرس شبکه های اجتماعی خود را ارائه می‌نماید. کاربران عزیز می‌توانند با استفاده از اطلاعات تماس فوق را از نظرات و پیشنهادات خود مطلع سازند و ما را در جهت رسیدن به اهداف سایت یاری دهند.

لازم به ذکر می باشد که راه های ارتباطی مخاطبین و مشتریان گرامی سایت فقط از طریق آدرس های شبکه های فوق امکان پذیر می باشد و کار گروه پتیجات هیچ کانال،گروه مجازی یا پروفایلی دیگری را پشتیبانی نمی کند،از مخاطبین گرامی خواهشمند است هرگونه فعالیت شخص یا گروه های خارج از چهارچوب تعیین شده ذیل را در فرم درنظر گرفته شده به کارگروه پتیجات گزارش فرمایند.

پیشاپیش از همکاری و حمایت شما مخاطبین و مشتریان گرامی با کارگروه پتیجات نهایت تشکر و قدردانی را داریم.

[contact-form-7 id=”841″ title=”فرم شبکه های اجتماعی”]

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.